Koolitused


Teadlikkusepõhise EFT I astme kursus

Keha ja meele teadlikkuse põhine EFT ehk koputamisteraapia (Body Mind Awareness Based Emotional Freedom Technique) on koputamisteraapia (EFT ehk Emotsionaalse vabaduse tehnika) edasiarendus. 

Teadlikkusepõhine EFT on üks tõhusamaid meetodeid saamaks kontakti iseenda, oma emotsioonidega (ja seeläbi probleemsete kohtadega oma elus), oskamaks neid aktsepteerida ja lahustada. Koputamisteraapiat on võimalik kasutada peale iseenda ka oma pere ja lähedaste aitamiseks, kuid päris teraapiatööks on vajalik eelnev kogemus teraapiatöö valdkonnas, EFT-põhine edasiõpe ja loomulikult - rohke praktiseerimine iseenda peal.

Kursuse kohta saad rohkem lugeda SIIT. Järgmine kursus toimub 02. detsembril 2023.

META-EFT I astme kursus
META-EFT baaskursusele on oodatud kõik huvilised, kel on soov iseenda emotsionaalse ja füüsilise tervisega tegeleda ja loomulikult ka kõik terapeudid, kes soovivad oma teraapiaoskuseid täiendada. 

Hetkel toimub vaid Teadlikkusepõhise EFT I astme kursus, mille läbijad võivad soovi korral edasi õppida nii META-EFT kui Teadlikkusepõhise EFT II astme kursusel.


META-EFT II astme kursus
META-EFT II astme kursusele on oodatud kõik need huvilised, kel baaskursus on läbitud ja soov saad META-EFT praktikuks (terapeudiks).
Loe kursuse teemadest lähemalt!

META-EFT III astme kursus
META-EFT III astme kursusele on oodatud META-EFT II astme läbinud praktikud, kellel on eelnev koputamiskogemus iseenda ja sõprade/tuttavate/klientidega vähemalt 50 sessioonil.
Loe kursuse teemadest lähemalt!